Členství v APES

Společnost Comfort space, a.s., se stala členem Asociace poskytovatelů energetických služeb (APES)

zobrazit více...

Členství v CZGBC

Společnost Comfort space, a.s., se stala řadovým členem České rady pro šetrné budovy (CZGBC).

zobrazit více...

Spolupráce se sítí CENTURY 21

Společnost Comfort space, a.s. navázala spolupráci s realitními kancelářemi v síti CENTURY 21.

zobrazit více...

Spolupráce s realitní sítí RE/MAX

Společnost Comfort space, a.s. navázala spolupráci s realitními kancelářemi v síti RE/MAX.

zobrazit více...

onas

O společnosti Comfort space, a.s.

Vážení obchodní partneři, zákazníci, přátelé a kolegové.

Společnost Comfort space, a.s. je poskytovatel služeb v oblastech energetických posudků, projektových činností, dotačních titulů a zajišťování služeb v oblasti rekonstrukcí a výstavby rodinných domů či jejich regenerace. Z hlediska působení na trhu lze tuto činnost datovat k roku 2009, kdy jsme začali podnikat pod společností s.r.o. a následně po třech letech jsme přešli do stavu akciové společnosti.

Od této doby jsme prošli významnými akcemi a poskytováním služeb, které nám ukázaly, jaký je stav odborných služeb na českém trhu a kde je třeba tyto služby o to více realizovat s profesionální činností a odpovědností pro naše zákazníky.

V současné době je firma ve svém působení rozdělena na divize, kde se odehrávají uvedené služby jak pro jednotlivé zákazníky, tak pro obchodní partnery, obce a města.

Během své působnosti na trhu jsme dosáhli mnoha úspěchů a to díky důvěře zákazníků a využívání našeho servisu, který jim vždy přinesl konkrétní výsledky za předem stanovených podmínek.

Zároveň se naše společnost stala partnery několika profesních sdružení a asociací z důvodu posílení svých znalostí a zázemní pro další růst a nabídku kvalifikovaných služeb.

Věřím, že servis, který u nás získáte, bude dalším rozšířením servisu pro Vaše zákazníky, kde se toto stane Vaší přidanou hodnotou a konkurenční výhodou.

Těším se na spolupráci s Vámi

Luděk Lošťák,
ředitel společnosti